بلانکا در تاریخ ۲۰ فوریه به Street Fighter V: Arcade Edition اضافه خواهد شد

بلانکا در تاریخ ۲۰ فوریه به Street Fighter V: Arcade Edition اضافه خواهد شد

مبارز آمازون بازمی‌گردد کپکام به تازگی تریلر شخصیت بعدی DLC را رونمایی کرد. بلانکا، هیولای سبز  در تاریخ ۲۰ فوریه به جمع شخصیت‌های SFV بازمی‌گردد تا با ضربات الکتریکی و سبک وحشی خود، باری دیگر بلای جان بازیکنان آنلاین شود. همچنین اطلاعات مختلف سیستم های V این شخصیت نیز منتشر شده است. اولین حضور این […]

نویسنده: صادق مقدم

مبارز آمازون بازمی‌گردد

کپکام به تازگی تریلر شخصیت بعدی DLC را رونمایی کرد. بلانکا، هیولای سبز  در تاریخ ۲۰ فوریه به جمع شخصیت‌های SFV بازمی‌گردد تا با ضربات الکتریکی و سبک وحشی خود، باری دیگر بلای جان بازیکنان آنلاین شود. همچنین اطلاعات مختلف سیستم های V این شخصیت نیز منتشر شده است.

اولین حضور این شخصیت در عنوان Street Fighter II World Warrior می‌باشد که جزو ۶ شخصیت اصلی قابل انتخاب بود. بلانکا که با نام اصلی جیمی توسط شخصیت‌های بازی صدا می‌شود پس از بازگشت به شهر به کمک ساکورا و دان، درکنار مادرش به خوبی توانسته خود را با جامعه و زندگی شهری وفق دهد و با خوشی زندگی می‌کند تا اینکه روزی فروشنده‌ای مشکوک نزد او آمده و به وی پیشنهاد شهرت با فروش عروسک‌های شبیه او می‌دهد.

گیم‌پلی بلانکا تقریبا همانند گذشته، سبک مبارزه توأم با وحشیگری و ضربات الکتریکی خود که با فشردن مکرر مشت قابل اجرا بود را حفظ کرده است. همچنین فنون شارژی که به مانند توپ از نقاط مختلف به حریف حمله‌ور می‌شد نیز حفظ شده است اما ازهمه جالب‌تر، اضافه شدن یک Command Grab به لیست حرکات اوست

 

V-Skill: Coward Crouch

حرکت Coward Crouch بلانکا به عنوان V-skill او بازگشته و به وی اجازه جاخالی دادن ضربات مختلفی ازجمله پروجکتایل‌ها را می‌دهد. پس از اجرای این حرکت، بلانکا به مدت چند ثانیه روی زمین می‌خوابد و سپس به حالت اول بازمی‌گردد. همچنین  پس از اجرای V-skill، او می‌تواند به دو روش Wild lift (فشردن کلید مشت) یا Raid jump (فشردن کلید لگد) آنرا ادامه دهد. با اجرای Wild lift، بلانکا روبه جلو رفته و با بازوانش حریف را به هوا پرتاب می‌کند و می‌توان در ادامه از ضربات Normal یا Special ویا حتی Critical Art استفاده کرد. با اجرای Raid jump، بلانکا به سرعت پریده و می‌توان از ضربات هوایی در ادامه استفاده کرد.

V-Trigger I: Jungle Dynamo

در V-trigger1 فنون شارژی بلانکا که مانند توپ به چرخش درمیاید، قدرت بیشتری گرفته و پس اجرا می‌توان حرکات خاصی درادامه زد ازجمله Critical Art. ضربه Electric thunder نیز قدرت بیشتری دارد و انیمیشن آن تغییر می‌کند، به گونه‌ای که بلانکا قبل از اجرای حرکت به جلو قدم برمی‌دارد. تمام ضربات الکتریکی او، حریف را به هوا پرتاب کرده و به او اجازه استفاده از فنون توپ چرخشی را در ادامه می‌دهد. درنهایت این V-trigger قابلیت اجرای حرکت (Ground Shave Rolling (HP+HK را می‌دهد که از آن می‌توان به عنوان ادامه دهنده کومبو استفاده کرد یا با شارژ کردن آن به حریف حمله‌ور شد. این حرکت در گذشته جزو یکی از Super moveهای بلانکا بود اما اکنون به حالت یک Special move درآمده است.

V-Trigger II: Lightning Beast

این V-trigger به بلانکا دسترسی به ضربه‌ای به نام (Rolling Cannon (HP+HK را می‌دهد که پس از تمام حالت‌های مختلف فنون توپ چرخشی قابل استفاده است و می‌توان از آن برای ادامه دادن کومبو یا تغییر موقعیت برای غافلگیر کردن حریف استفاده کرد.

Critical Art: Dynamic Rolling

بلانکا با یک ضربه محکم حریف را نقش زمین کرده و سپس با سه ضربه توپ چرخشی الکتریکی اورا له کرده و درنهایت با ضربه‌ای شبیه که Super moveـش در Street Fighter 4، آنرا خاتمه می‌دهد.

تریلر

 

بلانکا به تنهایی با قیمت ۶دلار یا ۱۰۰,۰۰۰ فایت مانی قابل خرید است. همچنین شما می‌توانید با خرید کرکترپس۳ بازی با قیمت ۳۰دلار، به تمام کرکترهای سیزن۳ شامل ساکورا، بلانکا، فالک، کودی، G و ساگات به همراه Battle costumeهمه آنها، دسترسی داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *