نتایج مسابقات Winter Brawl XII

نتایج مسابقات Winter Brawl XII

آخر هفته گذشته شاهد برگزاری مسابقات فایتینگ Winter Brawl XII در امریکا بودیم . این مسابقات جزو اولین تورنومنت های رسمی بازی تازه رلیز شده Dragon Ball FighterZ بود که با استقبال خوبی هم مواجه شد. در زیر شاهد لیست بازی ها و نتایج و همچنین ویدئو کامل Top8 از بازی های   Injustice 2 و […]

نویسنده: AbeL

آخر هفته گذشته شاهد برگزاری مسابقات فایتینگ Winter Brawl XII در امریکا بودیم .

این مسابقات جزو اولین تورنومنت های رسمی بازی تازه رلیز شده Dragon Ball FighterZ بود که با استقبال خوبی هم مواجه شد. در زیر شاهد لیست بازی ها و نتایج و همچنین ویدئو کامل Top8 از بازی های   Injustice 2 و Street Fighter V AE خواهید بود.

لیست بازی ها :

  • ARMS
  • BlazBlue Centralfiction
  • Dead or Alive 5 Last Round
  • Dragon Ball FighterZ
  • Guilty Gear Xrd REV 2
  • Injustice 2
  • The King of Fighters XIV
  • Marvel vs. Capcom: Infinite
  • Pokkén Tournament DX
  • SoulCalibur II HD
  • SoulCalibur V
  • Super Street Fighter II Turbo
  • Street Fighter III 3rd Strike
  • Street Fighter V Arcade Edition
  • Tekken 7
  • Under Night In-Birth Exe:Late[st]
  • Windjammers

ویدئو TOP8 مسابقات :

 

 

نتایج :

Dragon Ball FighterZ

۱٫ FOX|SonicFox (Goku Black/Hit/Android 16)
۲٫ EG|NYChrisG (Trunks/Android 18/Vegeta)
۳٫ XCaliburBladez (Cell/Kid Buu/Vegeta)
۴٫ cR|dekillsage (Trunks/Goku Black/Android 16)
۵٫ Fame96 (Cell/SSGSS Vegeta/SSGSS Goku)
۵٫ FOX|Theo (Adult Gohan/Android 16/Tien)
۷٫ NecroUndine (Android 21/Android 18/Cell)
۷٫ Nakkiel (Kid Buu/Goku/Adult Gohan)

Street Fighter V Arcade Edition

۱٫ Nephew (Kolin)
۲٫ NuckleDu (Guile, R. Mika)
۳٫ KPB|Teiga (Akuma)
۴٫ PG|Punk (Karin)
۵٫ danslip (Cammy)
۵٫ Terrence (Chun-Li)
۷٫ GGEA|Docta Afrikan (Necalli)
۷٫ RISE|Smug (Balrog)

Marvel vs. Capcom: Infinite

۱٫ EG|NYChrisG (Space-Morrigan/Monster Hunter)
۲٫ Clockw0rk (Soul-Strider Hiryu/Monster Hunter, Space-Strider Hiryu/Black Widow)
۳٫ Noelbhungry (Space-Gamora/Rocket Raccoon)
۴٫ HB|Punisher (Space-Hawkeye/Rocket Raccoon, Space-Gamora/Rocket Raccoon)
۵٫ Abbock (Soul-Haggar/Dante)
۵٫ PG|Coach Steve (Space-Spencer/Nova)
۷٫ Daigon (Space-Captain Marvel/Dante)
۷٫ cR|dekillsage (Space-Jedah/Dante)

Tekken 7

۱٫ Victim of Ritual (Nina)
۲٫ NG|Obscure (Alisa)
۳٫ PG|Speedkicks (Kazumi, Hwoarang, Steve)
۴٫ AI|Pepper Beef2Spicy (Leo)
۵٫ ITS|MAK (Bob, Jack-7)
۵٫ Fred Distance20z (Lucky Chloe)
۷٫ Sperogin (Paul)
۷٫ Mr.Whooppee (Hwoarang)

Injustice 2

۱٫ FOX|SonicFox (Michelangelo)
۲٫ FOX|Theo (Superman, Doctor Fate)
۳٫ FOX|Scar (Brainiac, Black Manta, Supergirl)
۴٫ DF|Grr (Atom, Black Manta, Bane)
۵٫ ALG|Dragon (Black Adam, Aquaman)
۵٫ PG|Coach Steve (Atrocitus, Black Manta)
۷٫ PG|Kitana Prime (Harley Quinn, Wonder Woman)
۷٫ PsrK|BeyondToxin (Scarecrow)

Dead or Alive 5 Last Round

۱٫ UGS|Jager (Phase 4, Rig, Ayane)
۲٫ SYN|Rojikku Reigns (Hayate, Mila)
۳٫ UGS|BBoy Dragon (Mai, Phase 4)
۴٫ Ichiron47 (Mila)
۵٫ UGS|Sly Bass (Brad Wong)
۵٫ UGS|LordXav1er (Hitomi)
۷٫ FuryofFrog (Christie)
۷٫ Ninjaguy446

Guilty Gear Xrd REV 2

۱٫ TSB|Blaze (Raven)
۲٫ Hookganggod (Faust)
۳٫ Jin (Dizzy)
۴٫ LVLGG|Bace (Raven)
۵٫ PAG|Grover (Venom)
۵٫ Drunkenchicken (Ramlethal)
۷٫ DreadedRuffian
۷٫ Alex Smith (May)

BlazBlue Centralfiction

۱٫ PG|SKD (Izayoi)
۲٫ TSB|Fame96 (Susanoo)
۳٫ PAG|Grover (Carl)
۴٫ Method|Flux (ν-No.13-)
۵٫ LVLG|Lich (Relius)
۵٫ SYN|Fyre (Kagura)
۷٫ xLittleLucifier (ν-No.13-)
۷٫ AM|Graph (Terumi)

Under Night In-Birth Exe:Late[st]

۱٫ KPB|JDR (Hyde)
۲٫ burgertime (Mika)
۳٫ WS|Initial J (Byakuya)
۴٫ TempleNUT! (Hilda, Gordeau)
۵٫ KPB|Deezee Kujaku (Hilda)
۵٫ supersc|sherlock perms
۷٫ Tamestorm (Nanase)
۷٫ God Hunta (Merkava)

Windjammers

۱٫ Keikun
۲٫ DonYann
۳٫ Eleazar
۴٫ Crypt Kiddie
۵٫ Geordi
۵٫ Santa_with_Muscles
۷٫ ELC|Tuxo
۷٫ ECJ|Googam

Pokkén Tournament DX

۱٫ BXA|Twixxie (Aegislash, Chandelure)
۲٫ ThankSwalot (Sceptile, Empoleon, Chandelure)
۳٫ KOA|SoulGuitarist (Chandelure)
۴٫ Maverick (Decidueye)
۵٫ Bolimar (Decidueye)
۵٫ Kino (Pikachu)
۷٫ ۸۸|EveryDamnDay (Darkrai, Weavile)
۷٫ Bim? (Sceptile)

ARMS

۱٫ StDx|GoreMAagala (Helix, Max Brass, Byte & Barq)
۲٫ StDx|Resolve (Spring Man, Springtron, Byte & Barq, Max Brass, Master Mummy)
۳٫ Redingard (Max Brass)
۴٫ Esthri (Twintelle)
۵٫ AotN.BTe|Mileve (Mechanica)
۵٫ Asqew (Min Min)
۷٫ MWE|SloshW (Max Brass)
۷٫ Cat Fight (Twintelle)

Street Fighter III 3rd Strike

۱٫ Exodus (Dudley)
۲٫ Ti3S|FrankieBFG (Ken)
۳٫ Therapist (Akuma)
۴٫ EG|NYChrisG (Yang)
۵٫ Dankah (Yun, Makoto)
۵٫ Colt45 (Yang)
۷٫ The Rage (Ken)
۷٫ Vato (Urien)

Super Street Fighter II Turbo

Krost qualifies for Tournament of Legends III.

۱٫ Krost (O-Ryu, Ryu, Ken, Chun-Li)
۲٫ Psychochronic (Chun-Li)
۳٫ Nothingness (Chun-Li, E.Honda)
۴٫ DonYann (Ken)
۵٫ Caliagent (O-Ryu, Zangief, Ken)
۵٫ STRevival|Atari (Guile, Dee Jay)
۷٫ SixButtons (Dhalsim)
۷٫ COMEBACK 386 (Balrog)

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *