شخصیت Noctis Lucis از بازی Final Fantasy XV به مبارزان Tekken 7 اضافه خواهد شد

شخصیت Noctis Lucis از بازی Final Fantasy XV به مبارزان Tekken 7 اضافه خواهد شد

درود بهار امسال، شاهد اضافه شدن شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV در کنار مبارزان بازی محبوب Tekken 7 خواهیم بود. این شخصیت، Noctis Lucis نام دارد که تریلر معرفی او در کنار جنگجویان Tekken 7، در فینال مسابقات Tekken World Tour نمایش داده شد و توجه حضار را به خود جلب کرد. در ادامه با […]

نویسنده: حسین

درود

بهار امسال، شاهد اضافه شدن شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV در کنار مبارزان بازی محبوب Tekken 7 خواهیم بود. این شخصیت، Noctis Lucis نام دارد که تریلر معرفی او در کنار جنگجویان Tekken 7، در فینال مسابقات Tekken World Tour نمایش داده شد و توجه حضار را به خود جلب کرد. در ادامه با هادوکن همراه باشید.

در این تریلر، Noctis Lucis قدرت‌ها و قابلیت‌های جادویی خود به همراه شمشیر معروفش را در حین مبارزه به رخ بینندگان کشید. همچنین استیج و زمین مبارزه‌ای که نمایش داده شد، گاراژ Hammerhead در بازی Final Fantasy XV است. این مبارز جدید قرار است بهار امسال در یک بسته الحاقی جدید برای Tekken 7 عرضه شود که قبل از او، شخصیت Geese Howard از سری بازی‌های Fatal Fury به عنوان بسته الحاقی عرضه شده بود.

جالب است که بدانید روز معرفی Noctis برای Tekken 7 دقیقا مصادف با روزی است که شخصیت محبوب یکی از سری بازی‌های Final Fantasy یعنی Cloud Strife برای عنوان مبارزه‌ای Smash 4، دو سال پیش معرفی شده بود.

تریلر معرفی او را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *