شخصیت Geralt به عنوان اولین مبارز مهمان در Soul Calibur 6 حضور خواهد داشت

شخصیت Geralt به عنوان اولین مبارز مهمان در Soul Calibur 6 حضور خواهد داشت

کمپانی Bandai Namco امروز صبح اولین مبارز و شخصیت قابل بازی در عنوان فایتینگ Soul Calibur 6 را معرفی و رونمایی کرد. این شخصیت مبارز کسی نیست جز Geralt of Rivia از سری فرانچایز محبوب The Witcher. در تریلر رونمایی او، ما شاهد مبارزه‌ی Geralt با Mitsurugi هستیم. در ادامه‌ی خبر با هادوکن همراه باشید. در داستان سری […]

نویسنده: حسین

کمپانی Bandai Namco امروز صبح اولین مبارز و شخصیت قابل بازی در عنوان فایتینگ Soul Calibur 6 را معرفی و رونمایی کرد. این شخصیت مبارز کسی نیست جز Geralt of Rivia از سری فرانچایز محبوب The Witcher. در تریلر رونمایی او، ما شاهد مبارزه‌ی Geralt با Mitsurugi هستیم. در ادامه‌ی خبر با هادوکن همراه باشید.

در داستان سری Witcher، شخصیت Geralt به عنوان یک شکارچی هیولا و نقش اصلی داستان حضور دارد که در تکنیک‌های شمشیر زنی، یک استاد به تمام معنا است. همچنین او دارای قابلیت‌ها و توانایی‌های فرابشری بوده که تسلط بر علم کیمیاگری، این اجازه را به وی می‌دهد تا از قدرت‌های جادویی استفاده کند.

طبق نحوه‌ی مبارزه Geralt در تریلر Soul Calibur 6، او عمدتا با شمشیرش حریف را به چالش کشیده و مبارزه می‌کند اما در یک سری از حرکات منحصر به فرد خود نیز از قدرت جادویی علیه حریف بهره می‌برد. علاوه بر این موارد، ما شاهد استفاده او از یک حرکت فوق العاده‌ای هستیم که با شمشیر و قدرت جادویی به سمت دشمن و حریف خود حمله کرده و ضربات مهلک و ویرانگری را به بار می‌آورد.

پیش از انتشار خبر و ویدئوی معرفی Geralt و قابلیت‌هایش در Soul Calibur 6، مدیر انجمن و کامینیتوتی CD Projekt Red در توییتر گفت: “آیا شاهد این خواهیم بود که برای اولین بار، Geralt به غیر از سری Witcher در یکی از بازی‌های پیش روی امسال، نقش و حضور داشته باشد؟ آیا این اتفاق خواهد افتاد؟”
کمپانی Bandai Namco برای عرضه‌ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در مناطق اروپای غربی، استرالیا و نیوزیلند به استدیوی CD Projekt Red کمک کرده بود. بازی Soul Calibur 6 قرار است اواخر امسال عرضه شود.

The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #1 The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #2 The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #3 The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #4 The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #5 The Witcher's Geralt of Rivia in Soul Calibur 6 image #6

تریلر رونمایی او را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *