حالت Versus و تمرینی در نسخه نهایی Street Fighter 30th Anniversary وجود خواهند داشت

حالت Versus و تمرینی در نسخه نهایی Street Fighter 30th Anniversary وجود خواهند داشت

در چند روز گدشته، گزارشی در خصوص کالکشن ۳۰ سالگی Street Fighter منتشر شده و حاکی از آن بود که حالت تمرینی و حالت مبارزه‌ی دو نفره به صورت Versus، احتمال دارد در آن (نسخه انتشار یافته‌ی نهایی) وجود نداشته باشند. در ادامه‌ی خبر با هادوکن همراه باشید. به نظر می‌رسید که با وجود این […]

نویسنده: حسین

در چند روز گدشته، گزارشی در خصوص کالکشن ۳۰ سالگی Street Fighter منتشر شده و حاکی از آن بود که حالت تمرینی و حالت مبارزه‌ی دو نفره به صورت Versus، احتمال دارد در آن (نسخه انتشار یافته‌ی نهایی) وجود نداشته باشند. در ادامه‌ی خبر با هادوکن همراه باشید.

به نظر می‌رسید که با وجود این خبر، احتمالا ساخت این کالکشن ناتمام مانده چرا که وقتی بازی در مسابقات فاینال راند اجرا می‌شود، شما را مستقیما به سمت گیم پلی آن هدایت می‌کند. این حالت فقط مخصوص ورژن فدیمی و اولیه آرکید بوده است. حتی گزینه‌هایی (هیچ موردی) برای انتخاب کردن حالت‌های مختلف در منوی بازی .وجود نداشت که امکان دسترسی به حالتی مثل مبارزه دو پلیر به صورت Versus را بدهد و قابل تجربه باشد.

خوشبختانه خبرهای خوبی در این خصوص منتشر شده و کسانی که نگران بوده‌اند این کالکشن همانند نسخه آرکید بوده و هیچ تفاوتی با آن نداشته باشد، با این خبرها خوشحال خواهند شد. آقای James Chen در توییتر اعلام کرد که یکی از نمایندگان و اعضای Capcom، این خبر را به او داده و تایید کرد که حالت استاندارد تمرینی و مبارزه به صورت Versus در این کالکشن وجود خواهند داشت. پس آن نسخه‌ از این کالکشن که در مسابقات Final Round قابل بازی بود، نسخه نهایی نبوده است.
او همچنین گفت که یک سری از ایرادات قدیمی هنوز هم در این کالکشن وجود دارد اما مشکل فریز و قفل شدن ناگهانی در بازی به خاطر مبارزه‌ی آنلاین پلیرها، رفع خواهد شد. همچنین به نظر میرسد که سرعت بازی هنوز هم بسیار خوب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *