Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php80/sess_4a19a8ee815b9e4256739ad2c6dbdaad, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/hadouken/public_html/wp-content/plugins/wp-user-avatar/src/Classes/PPRESS_Session.php on line 286

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php80) in /home/hadouken/public_html/wp-content/plugins/wp-user-avatar/src/Classes/PPRESS_Session.php on line 286
طراحی وب سایت چیست؟ - اخبار ایران و جهان
طراحی

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی فرآیند جمع‌آوری ایده‌ها، و aesthetically و اجرای آن‌ها، هدایت‌شده با اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب یک فرآیند مشابه از ایجاد، با هدف ارائه محتوای صفحات وب الکترونیکی است، که کاربران نهایی می‌توانند با کمک یک مرورگر وب از طریق اینترنت به اینترنت دسترسی داشته باشند.

عناصر طراحی وب چیست؟

طراحی وب از بسیاری از مولفه‌های اصلی تصویری به عنوان انواع طراحی استفاده می‌کند:

صفحه‌بندی: این روشی است که در آن گرافیک، تبلیغات و متن مرتب شده‌اند. در دنیای وب، یک هدف کلیدی کمک به یافتن اطلاعاتی است که آن‌ها در یک نگاه به دنبال آن هستند. این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی است.

رنگ: انتخاب رنگ‌ها به هدف و مشتریان بستگی دارد؛ این می‌تواند ساده باشد – و – سفید تا طراحی چند رنگی، و شخصیت فرد یا برند یک سازمان را با استفاده از رنگ‌های وب منتقل کند.

گرافیک: گرافیک می‌تواند شامل logos، عکس‌ها، clipart یا آیکون ها باشد، که همه آن‌ها طراحی وب را ارتقا می‌دهند. برای دوستانه بودن کاربر، این موارد باید به طور مناسب قرار داده شوند.

فونت‌ها: استفاده از فونت‌های مختلف می‌تواند زیبایی طراحی وب سایت را افزایش دهد. اکثر مرورگرهای وب تنها می‌توانند یک تعداد خاصی از فونت ها را بخوانند، که “فونت‌های” وب ” نامیده می‌شوند، بنابراین طراحان شما عموما در این گروه بسیار مقبول کار خواهند کرد.

محتوا: محتوا و طراحی می‌تواند با هم‌کار کند تا پیام سایت را از طریق visuals و متن افزایش یابد. متن مکتوب باید همیشه مرتبط و مفید باشد تا خواننده را گیج نکند و آنچه را که می‌خواهند به آن‌ها بدهد تا آن‌ها در سایت باقی بمانند. محتوای باید برای موتورهای جستجو و با استفاده از کلمات کلیدی مناسب بهینه‌سازی شود.

ایجاد یوزر فرندلی در طراحی وب سایت

علاوه بر عناصر اصلی طراحی وب که سایت را زیبا و visually می‌سازد، یک وب سایت باید همیشه کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر، رفتار دوستانه کاربر را می توان به دست آورد.

ناوبری: معماری سایت، منوها و دیگر ابزارهای جهت‌یابی در طراحی وب باید با در نظر گرفتن این که چگونه کاربران به جستجو و جستجو می‌پردازند، ایجاد شود. هدف این است که به کاربر کمک کند تا در اطراف سایت حرکت کند و به طور موثر اطلاعاتی که مورد نیاز است را پیدا کند.

چند رسانه‌ای: ویدیو و محرک‌های صوتی مربوطه در این طراحی می‌تواند به کاربران کمک کند تا اطلاعات را درک کنند و درک را به شیوه‌ای آسان و سریع درک کنند. این می‌تواند بازدیدکنندگان را به صرف زمان بیشتر در صفحه وب تشویق کند.

سازگاری: طراحی صفحه وب، برای عملکرد یک‌سان در مرورگرهای مختلف و سیستم‌های عامل، برای افزایش مشاهده.

تکنولوژی: پیشرفت در فن آوری به طراحان این آزادی را می دهد که بتوانند حرکت و نوآوری را اضافه کنند ، و این امکان را می دهد تا طراحی وب همیشه تازه ، پویا و حرفه ای باشد.

تعاملی: با افزودن کادرهای تفسیر و نظرسنجی در طراحی ، مشارکت و مشارکت فعال کاربر را افزایش دهید. با استفاده از فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه ، کاربران را از بازدید کنندگان به مشتری تبدیل کنید.

منبع: treefrog

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا