لینک‌های داخلی برای SEO: بهترین تجارب ۲۰۲۰

لینک سازی داخلی
دسته‌بندی نشده

پیوندهای درونی یک عامل رتبه‌بندی قدرتمند هستند. نه به اندازه بک لینک‌ها قدرتمند است، اما ارزش تلاش شما را دارد. همانند بک لینک، لینک‌های داخلی می‌توانند عصاره پیوند را عبور دهند و به گوگل بگویید کدام صفحات از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. به عنوان یک مزیت دیگر، پیوندهای درونی به تجربه کاربر بهتر، نرخ تبدیل بالاتر و یک وب سایت کارآمدتر کمک می‌کنند. زمانی که به درستی اجرا شود، ارتباط داخلی یک راه قانونی برای بهبود رتبه و عملکرد وب سایت شما به طور کلی است.

پیوندهای درونی چیست؟

یک لینک داخلی منجر به صفحه‌ای در همان وب سایت می‌شود، که مخالف یک لینک خارجی است، که منجر به صفحه‌ای در یک وب سایت دیگر می‌شود. بیشتر اتصالات داخلی برای جهت‌یابی استفاده می‌شوند، اما چندین روش برای استفاده از لینک‌های داخلی برای اهداف بهینه‌سازی جستجو وجود دارد.

نقش پیوندهای داخلی در سئو سایت چیست؟

ارزشمندترین ویژگی لینک‌های داخلی این است که آن‌ها می‌توانند آب‌میوه را رد کنند – آن‌ها می‌توانند به گوگل بگویند که صفحات وب سایت تان مهم‌تر هستند. اکنون لینک‌های داخلی تقریبا به اندازه backlinks نزدیک نمی‌شوند و آن‌ها دقیقا اقتدار وب سایت شما را افزایش نمی‌دهند، اما می‌توانند به شما کمک کنند که برخی از صفحات شما را در جستجو به جلو ببرید.

برای مثال، بیایید بگوییم که وب سایتی دارید که دوچرخه می‌فروشد. و از آنجا که تناسب دوچرخه بسیار مهم است، هر یک از صفحات محصول شما به یک راهنما در مورد نحوه تناسب مناسب یک دوچرخه متصل است. گوگل با لینک‌های متعدد اشاره به راهنما ممکن است این صفحه را مهم‌تر از بقیه در نظر بگیرد. در این نقطه، شما می‌توانید از راهنما برای ارتباط با برخی از صفحات جدیدتر استفاده کنید، برخی از آن‌ها را بر روی آن‌ها بگذارید و شاید حتی رتبه‌بندی‌ها را بالا ببرید.

به غیر از آن، ارتباط داخلی عمدتا برای هدایت وب سایت استفاده می‌شود و ساختار وب سایت آسان را حفظ می‌کند. در حالی که این در درجه اول یک مزیت تجربه کاربر است، ساختار وب سایت منطقی نیز بر روی بودجه سینه‌خیز حرکت می‌کند و به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا صفحات بیشتری برای هر بازدید فهرست کنند.

برای مقابله با ایجاد ارتباط داخلی به برخی از ابزارهای SEO برای صرفه‌جویی در زمان و رسیدن به نتایج بهتر نیاز خواهید داشت. دقت کنید که آن‌ها را آماده کنید:

بهترین تجارب مربوط به ارتباط درونی

ما در مورد برخی از استراتژی‌های ارتباطی داخلی پیشرفته در یک دقیقه بحث خواهیم کرد، اما قبل از آن، بگذارید اطمینان حاصل کنیم که اصول اولیه را درست انجام داده‌اید. اینها هفت چیزهایی هستند که باید در ساختار لینک داخلی سایت شم