سایر

۵ دلیل این که چرا هر کسب‌وکار یک وب سایت نیاز دارد

آیا شما یک کسب‌وکار هستید که هنوز وب سایت ندارید؟

ما دلایلی را درک می‌کنیم که چرا شما ممکن است در برابر طراحی وب سایت برای کسب‌وکار خود مقاومت کنید: “من با فن‌آوری اطلاعات آشنا نیستم”، آن‌ها بیش از حد گران هستند، “من زمان ندارم”، یا ” من به اندازه کافی کسب‌وکار دارم و به کسی نیاز ندارم.” واقعیت این است که نیازی نیست به تکنولوژی آگاه شوید، یک وب سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود کسب کنید، می‌تواند ارزان و آسان باشد، و این کار را برای شما ساده‌تر کند.

این را بررسی کنید… ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری برای خرید در مورد کسب و کار یا خدماتی در اینترنت تحقیق می کنند. این ۲۵.۹۲ میلیون نفر در جستجوی مشاغل آنلاین هستند. با این حال ، ۴۶٪ از صاحبان مشاغل دلیل # ۱ خود برای نداشتن وب سایت “کسب و کار در حال حاضر به آن نیاز ندارند” را ذکر کرده اند. ما آمارگیر نیستیم ، اما می توانیم ببینیم که در اینجا ارتباط قطع شده است.

هنوز مطمئن نیستید که کسب و کار شما به وب سایت احتیاج دارد؟ با ما همراه باشید.

۱- داشتن یک وب سایت باعث جذب مشتریان جدید به تجارت شما و درآمد بیشتر شما خواهد شد.

ما این آمار را خیلی دوست داریم ، دو بار هم آن را ذکر می کنیم: ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری درباره خرید ، درباره کسب و کار یا خدمات آنلاین تحقیق می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، فرصتی برای تصاحب سهمی از این بازار ندارید.

وب سایت شما حتی در صورت نبودن می تواند ۲۴/۷/۳۶۵ در دسترس باشد. یک وب سایت به عنوان مدافع تجارت “همیشه فعال” شما در ساعات اداری و خارج از آن فعالیت می کند.

وب سایت ها به شما کمک می کنند تعداد بیشتری از مراجع موجود خود را تبدیل کنید ، زیرا اکثر افراد هنوز تحقیقات خود را انجام می دهند و شما را در برابر رقبای خود قرار می دهند.

۲- طراحی وب سایت می‌تواند اعتبار شما را افزایش دهد

مصرف کننده قرن بیست و یکم یک بدبینی است. در واقع ، ۵۶٪ از مردم اظهار داشتند که به مشاغل بدون وب سایت اعتماد نخواهند کرد. داشتن یک وب سایت خوب بلافاصله اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد.

اولین برداشت ها به حساب می آیند و وب سایت ها به شما این امکان را می دهند تا با مقدمه ای کاملاً مناسب برای کسب و کار خود ، تأثیر بسیار خوبی ایجاد کنید.

یک وب سایت می تواند به نمایش گذاشتن تخصص شما و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند. یک وب سایت می تواند ابزار شماره یک خود را برای ایستادن در جمعیت باشد.

۳- طراحی سایت نه سخت است، نه گران قیمت یا هر آن‌چیزی که شما فکر می‌کنید

برای دریافت وب سایت نیازی به دانش فن آوری ندارید. بسیاری از شرکتهای توسعه وب فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده ای دارند که این روند را برای شما سریع و ساده می‌کنند.

۴- داشتن یک وب سایت منجر به صرفه جویی در وقت شما خواهد شد

خواه ایمیل مارکتینگ کنید ، تماس بگیرید یا پیشنهاد ارسال کنید – برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه زمان بر است. وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به سوالات و سوالات متداول مشتری ، در این زمان صرفه جویی کند. این برای شما چه معنی دارد؟ می توانید وقت خود را صرف کارهای ارزشمندتری کنید.

۵- خود را موقعیت یابی کنید و کنترل برند خود را حفظ کنید.

یک وب سایت به عنوان بستری برای پیام رسانی شما عمل می کند و برداشت آنلاین از تجارت شما را به شکلی نمایش می دهد که کانال های رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند.

این پلتفرم به شما امکان می دهد خود را در بازار قرار دهید تا دقیقاً مشتری مورد نظر خود را بدست آورید.

بسیاری از صاحبان مشاغل بصورت آنلاین بررسی شده اند ، گاهی اوقات ناآگاهانه و / یا منفی هستند. این چگونه بر شما تاثیر دارد؟ ۷۹٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند ، آنها را باور دارند. با ارسال توصیفات مثبت خود ، با این منفی مبارزه کنید.

شرکت اوج وب با طراحی وب سایت در یزد این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که به راحتی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

منبع: beamlocal

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا